Pięć najlepszych foteli dla programistów

Pracujesz jako programista na poziomie Junior, Mid, Senior lub Expert?
W ramach naszego dzisiejszego artykułu przyjrzymy się rodzajom i markom foteli, których zakup rozważyć powinien każdy miłośnik komputerów, a przede wszystkim – programowania. Jak bowiem wiadomo, osoby takie spędzają długie godziny przed monitorem i wymagają maksymalnego komfortu. Trudno bowiem o pracę z maksymalną wydajnością w sytuacji, gdy już po kilkunastu minutach od rozpoczęcia danego projektu zaczynamy narzekać na bóle kręgosłupa, nieprawdaż? Dlatego też sprawdziliśmy, jakie wyroby dostępne są na rodzimym rynku, a dodatkowo – na bazie testów oraz opinii konsumentów postanowiliśmy wyróżnić te, które doskonale sprawdzą się nawet przy wielogodzinnej pracy, nie odbijając się negatywnie na stanie tak naszego kręgosłupa jak i całego organizmu.

Fotel Ergon Sitplus

Pierwszy z produktów, które opisać pragniemy w ramach dzisiejszego wpisu to fotel obrotowy, który to swoim konsumentom oferuje firma Ergon. Sitplus to niedrogi wyrób, który cechuje się jednocześnie bardzo dużą wytrzymałością oraz kunsztem wykonania. Co jednak najważniejsze, zastosowane w nim rozwiązania sprawią, że nawet jeżeli będziemy przed komputerem pracowali od kilku do kilkunastu godzin, będzie to dla nas stanowiło przyjemne doświadczenie, nie natomiast katorgę. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo wytrzymała pianka na siedzisku oraz wygodne oparcie, które nie zużywa się nawet przy codziennej eksploatacji, co będzie bez wątpienia szczególnie istotne dla osób, które pragną w fotel zainwestować raz, a następnie korzystać z niego przez możliwie jak najdłuższy okres czasu bez konieczności wymiany go na nowy. 

Fotel ergonomiczny Wau

O produkcie tym coraz głośniej w rodzimym światku programistycznym, jednakże nie powinno to w żadnym wypadku dziwić, bowiem za cenę jaką należy za niego zapłacić, fotel gwarantuje nie tylko ponadczasowy styl ale także pełną wygodę. Idealnie sprawdzi się on zarówno w biurach standardowych jak i w prywatnych domach bądź mieszkaniach, gdzie programista prowadzić może pracę zarobkową w modelu zdalnym. Warto wiedzieć, że w najnowszej wersji produktu zaimplementowano dodatkowo niezwykle przydatny mechanizm SLID, natomiast liczba dostępnych wariantów kolorystycznych oraz stylistycznych nieprzerwanie się poszerza, a więc każdy konsument znajdzie w ofercie coś dla siebie!

Fotel obrotowy Q-118 Signal

Tego fotela po prostu nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu, bowiem cechuje się on najkorzystniejszym na rodzimym rynku stosunkiem jakości do ceny, a więc za niewielkie pieniądze będziemy mogli stać się posiadaczami produktu, na którym aż będzie chciało się każdego dnia siadać. Uwagę przyciąga także zastosowanie materiałów oraz elementów wykończeniowych z górnej półki, dzięki czemu wyrób nie będzie w żadnym wypadku odstawał od droższej, bardziej renomowanej konkurencji. Signal okazać się może strzałem w dziesiątkę przede wszystkim w przypadku początkujących programistów, którzy to nie spędzają aż tak wiele czasu przed monitorem bądź też poszukują cięć kosztów gdzie tylko jest to możliwe, a inwestować w swoje miejsce pracy planują na przestrzeni nadchodzących miesięcy lub lat. 

Wzmianki honorowe 

Na uwagę konsumentów zasługują naszym zdaniem również fotel ergonomiczny Tune oraz fotel rehabilitacyjny od firmy Kulik System – z pewnością one także nie sprawią, że żałować będziemy wydanych na nie pieniędzy! 

Tak oto prezentują się fotele, które zajęły pierwsze trzy miejsca w naszym subiektywnym rankingu. Jesteśmy wręcz przekonani, że nie tylko uprzyjemnią one wszystkim zainteresowanym codzienną pracę, ale także nie wydrenują ich budżetu inwestycyjnego – wszystkie je można bowiem nabyć za cenę nieprzekraczającą trzech tysięcy złotych, a jeżeli chodzi o zakup wyrobu cechującego się znaczną żywotnością, to nie jest to w żadnym wypadku wydatek nad wyraz wygórowany!

Już teraz sprawdź jaka praca Cię czeka i ile możesz zarobić na https://cleveran.com
Więcej artykułów na https://wiecej.cleveran.com